Hemoroid Tedavi Ücreti

Kliniğimize girdikten tedavi olup geri dönene kadarki sürede hangi durumlarla karşılacağınızı, tedavi ücretleri ve seçenekleri hakkında ayrıntılar hakkında bilgi alabileceğiniz bu sayfayı okuduktan sonra aslında o kadarda korkmanızın anlamsız olduğunu göreceksiniz.

Medicalart butik bir kliniktir varis, basur ve kıl dönmesi tedavisi yapılmaktadır bu sayede istediğiniz zamana randevu alabilirsiniz.Az sayıda hastalık tedavisi yaptığımız için bu hastalıklar konusunda tecrübe ve teknolojik birikim maximum düzeydedir.Sınırlı sayıda hasta aldığımız için büyük hastanelerin karmaşasını yaşamadan insana yakışır rahatlıkta muayene ve tedavinizi yaptırabilirsiniz.Tüm işlemleriniz süresince laboratuar, röntgen, konsultasyon gibi zaman kaybettirici ve zahmetli uğraşılara zorlanmazsınız.

Randevu saatinizde  ilgili branş uzmanına muayene olmak üzere doktorun odasına alınırsınız.Makat muayeneniz ve aynı anda hemoroid teşhisinde mutlak gerekli olan anoskopi ile bakılarak teşhisiniz kesinleştirilir bu işlem hastalığa bağlı olarak 5-6 dakika civarı sürer.Muayene sonrası  doktorunuz tarafından hastalığınız, derecesi, tedavi seçenekleri, ödeyeceğiniz net ücret ve tedavi sonrası olabilecekler konusunda aydınlatılırsınız.

.Bunun sonunda karar verirseniz o anda yada randevu alacağınız bir başka tarihte tedavinize başlanır.

Muayeneniz ve tedaviniz süresinde sadece bir doktor ve yardımcısıyla muhatap olursunuz,mahrem yerlerinizi onlarca kişi önünde açmak zorunda kalmazsınız.

Tedaviniz 5-15 dakika civarı sürer ve takip eden 10 dakika da salonda dinlenirsiniz toplam yarım saatin sonunda tedaviniz tamamlanmış ve evinize yada işinize dönecek kadar sağlıklı olursunuz.Haftalarca yatak istirahati önerilmez.

Hemoroidinizin tedavisinde narkoz gerekmediği için narkoz riski yaşamanız ve hastanede yatmanız gerekmez;buradaki kazancınız sadece işgücü kaybınızın olmaması değildir aynı zamanda bütün mahalle ne tedavisi olduğunuzu öğrenmemiş olur ve birilerine hastalığınız ve tedavisi konusunda bilgiler vermek durumunda kalmazsınız.

Bütün cerrahi hastalıkların tedavisinin yapıldığı normal bir hastanede işlemleriniz şu şekilde yürür;önce sıra alırsınız sıranız geldiğinde muayene olursunuz muayene sonucunda ameliyat gerekir dendiyse narkoza engel bir durum olup olmadığının anlaşılması için çeşitli tahlil,film ve kalp grafileri istenir.Bunların bir kısımını aynı gün bir kısmını ertesi gün yaptırırsınız sonuçları toplayıp narkoz uzmanıyla görüşürsünüz.Engel bir durum yoksa yeniden doktorunuza gidip ameliyat için gün belirlersiniz.ameliyat günü hastaneye yatıp ameliyatınızı olursunuz ve 2-3 gün sonra evinize dönebilirsiniz.Yapılan işlemin büyüklüğüne göre 12-15 gün evinizde yatak istirahati yapmanız gerekir.

Ücretlendirme

Tedavi seçenekleriniz belirlendiğinde ödeyeceğiniz ücret te net bir şekilde tarafınıza bildirilir.Gereksiz tetkikler istenmediği için düşündüğünüzden farklı bir ücretle karşılaşmazsınız.Ne kadar ücret ödeyeceğinizi tedavi öncesi bilirsiniz.

 

Hemoroid Tedavi Kliniği
 1. alper

  İyi günler hocam. 15 yaşımdayım ve uzun zamandır kabızlık sıkıntısı yaşıyorum. Basurla ilgili endişelerimden dolayi bugün muayene olmaya gittim. Muayeneden sonra bir şey çıkmadı. Ama bu yaşta bu kadar uzun süre kabızlık normal değil dedi. Hangi doktora gitsem bi ilaç verip gönderiyorlar. Ve eninde sonunda basur ya da bunun gibi bir hastalık olmasından korkuyorum çünkü sürekli ıkınarak yapabiliyorum. Sizce ne yapmalıyım ? beslenme düzenim var ve ilaçlar sadece geçici rahatlama sağlıyor
  Op Dr Atilla Kaya
  normal dışkılamayı sağlayana kadar kepek tüketin ve giderek miktarını artırın

 2. Tosun bey

  merhaba hocam
  lazerle hemoroid tedavısınde hıc agrının olmayacagı solenıyor sayfanızda ..lazer tedavısı esnasında da hıc acı olmayacakmı yada bız lazer tedavısı esnasında hıc agrı acı hıssetmeyecekmıyız??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  laserle tedavide ağrı hissetmezsiniz.fakat hemoroidiniz laserle tedaviye uygunmu muayene ile bunun değerlendirilmesi gerekir.

 3. Emre

  Mrb doktor bey ben 20 yasinda kocaeli de askerim sorunum 2 ay once basladı kanama yanma kasıntı oluyodu askeri hastaneye gittim genel cerrah catlak var dedi krem ilac verdi ilaclar bitti duzelmistim kanama kasıntı yanma gitti ama 1 haftadır baska bi sorun cıktı tuvaletimi yaparken agrıyor ve gun boyu siddetli olmasada devam ediyor surekli tuvaltim varmıs gibi his oluyo tuvltimi yaptiktan sonrada beyaziimsi bi sivi bulasiyo peceteye gun icinde makat kaslarim 10 saniyede bi acilip kapaniyo icinde bi sey varms gbi gidıklanıyomus gibi oluyo bna bi yol gosterseniz bu nedir anlayamadım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene ile değerlendirmek gerekir

 4. nihan

  mrb. benm tuvalate gitmem ızdırap veriyor. saatlerce acı geçmior.memede olmaya basladı. klınıgıze gelicem ama ameliyatsız ağrısız tedaviniz var die gelicektim. yorumlara baktıgımda ameliyat olması gerektiğini söylemişssiniz. ameliyatsız ağrısız bunun bir çözümü yyokmu ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Şikayetiniz kronik anal fissüre benziyor ameliyatsız tedavisi var,botox iğnesi ile tedavi edebiliyoruz.

 5. Yasin

  merhaba hocam hemedoid ameliyatı fiyatları kaçla kaç arasıdır ve özel hastanedemi veya klinikdemi ameliyat gerçekleştiriliyor

  http://www.medicalart.com.tr/tedavi-ucretleri.html ücretlere bu adresten bakabilirsiniz.cerrahi merkezindeyiz.ameliyatsız yöntemlerle,teknoloji ile tedavi yapıyoruz

 6. hakan

  Anal Fistul ameliyati yapiyormusunuz ? Ucreti nedir ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Anal fistülün,farklı tipleri var ameliyatları da farklı,önce muayenen gerekir.

 7. ihsan

  Peki hocam bu önceleri kanama vardı kaşıntı vardı şimdi şişlik var ağrı var ayakta dururken yürürken. Tuvaletimi yaptıktan sonra içeri gigiriyor . sizce ameliyat gerekli mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatsız lazer ve boğma yöntemleriyle de yapabiliriz, en uygun neyse onu uygularız

 8. ihsan

  Merhaba hocam bende önceleri kanama vardı kaşıntı vardı şimdi şişlik var ağrı var ayakta dururken yürürken. Tuvaletimi yaptıktan sonra içeri gigiriyor . size ameliyat gerekli mi. Birde muayene ücreti varmı ssk lıyım ameliyat ücreti nedir teşekkürler
  Opr.Dr.Ai Rıza Şahap Barlas
  Muayene ücretsizdir vakasına göre müdahale yöntemi ve ücret değişir.

 9. Anonim

  Hocam iyi günler önceleri kanama ve kaşıntı vardı şimdi nohut tanesi kadar şişlik ve ayrı var kanama yok ama şişlik ttuvaletten sonra içeri giriyor yüyürürken ayaktayken ağrı yapıyor ne yapmalıyım bu arada müayene ücreti var mı ve ben ssk lıyım ssk ne kadarını karşılıyor

 10. mehmet

  hocam bende 4. derece hemeroit var dış hemeroit ameliyatım nasıl olur lazerlemi boğma tekniğiylemi bide sgk lıym fiyat konusunda bilgilendirseniz tşkler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Dış hemoroid için sklerpterapi,lazer ve lastik bantla boğma yöntemi uygulanamıyor,Ya THD yada klasik ameliyet olmanız gerekir.2800 tl ek ücret ödüyorsunuz.

Uzmanımıza Soru Sor

kudanil