Hemoroid Tedavi Merkezi

Tedavi

HEMOROİD LAZER TEDAVİ YÖNTEMİ

Hemoroid hastalığında Lazer tedavi yöntemi en başarılı ve en rahat uygulanabilir tedavi yöntemlerinden birisidir.Tedavi öncesi hiçbir hazırlığa gerek duyulmayan bu yöntemle hemoroid hastalığından kurtulmanız daha çabuk olacaktır.

HEMOROİD BANDLİGASYONU TEDAVİSİ

Hemoroid Bandligasyonu tedavi yöntemi hemoroid ameliyatlarına kıyasla tedavi sonrası ağrının daha az olduğu bir yöntemdir. Hemoroid bandligasyonu tedavisinde iç hemoroidin yanına konan lastik halka yardımıyla memeye akan kanı tamamen keserek kan gitmeyen hemoroid memesi 2 ila 6 gün gibi kısa bir sürede çürüyüp dökülür ve hemoroid memesi belirgin ölçüde küçülme görülmektedir.

HEMOROİD SKLEROTREAPİ TEDAVİSİ

Enjeksiyon tedavisi olarak tabir edilen skleroterapi yönteminde hastamızdaki hemoroid memelerine enjeksiyonla enjekte edilen kimyasal (tahriş) edici ilaç sayesinde tahriş olan hemoroid memeleri daha sağlam bir yapıya dönüşüm sağlayacaktır.

DiigoStumbleUponDeliciousBlogger PostLiveJournalTumblrRedditFriendFeedShare
 1. Arslan koçoğlu

  Lazerle homoroid tedavisinin maliyeti nedir.hastanenizde sgk geçerlimi ? veya fark ne kadar alınıyor.Lazer yöntemi için ne zamana sıra alınabilir. teşekkürler.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Hangi yöntemle tedavinin en uygun olduğu ve uygulanacak yöntem anoskopla muayene sonrası karar verilebilir,telefonla daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 2. dilek

  yaklaşık 1 buçuk yıl önce doktorun verdiği bir ilaç yüzünden kabızlık çektim. büyük tuvalette zorlandığımdan ve ağrı hissettiğim için doktora gittim. iç hemoroid tespit edildi. doktorun verdiği ilaçları (doxium,bi-profenid,cortos krem)kullandım. ancak şifa bulamadım.hala ara sıra ağrı oluşmakta. bunun için ne yapmalıyım. şimdiden teşekkür ederim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Önce kesin tanı için anoskopla muayeneniz gerekir.

Uzmanımıza Soru Sor

tikus