Hemoroid Tedavi Merkezi

Basur Kremleri

Hemoroid hastalığında hemoroid kremleir kullanımı ve piyasada satışta bulunan hemoroid kremleri gerçeği

Piyasada yayın  olarak sunulan ve satışı yapan hemoroid kremlerini 2 grupta ele alabiliriz.

  • Bitkisel Hemoroid Kremleri
  • Bilimsel Hemoroid Kremleri

Türkiye Bulabileceğiniz Bilimsel Hemoroid Kremleri ve Etkileri Nelerdir?

Anestol pomad; Makat çatlağı,boğulmuş basur,cilt yanığı gibi ağrılı her durumda kullanılabilir içindeki bölgesel uyuşukluk sağlayan maddeler sayesinde ağrıyı azaltır.Sadece dış kısma sürülür.

Hedensa anal krem: içerdiği maddeler bölgesel olarak ağrıyı ve şişliği azaltır,mentol serinlik hissi vererk rahatlatır.Hem dışarı hemde kanülle anüs içine sıkılarak uygulanır.

Hemoralgine anal krem;İçerdiği uyuşturucuyla ağrıyı,damar büzücülerle kanamayı azaltır,dışarı ve kanülle anüs iç kısmına uygulanabilir.

Kortos anal krem;içerdiği kortizon sayesinde şişlik ve kaşıntıyı azaltır,kortizonun ciltte yapabileceği başka sorunlar sebebiyle uzun süre kullanılmamalıdır.

Procto-Glivenol anal krem;İçerdiği bölgesel uyuşturucuyla ağrıyı azaltır,şişlik ve kaşıntıyı azaltan maddeler şikayetlere iyi gelir,belirgin yan etkisi yoktur.

Proctolog anal krem;kaşıntı ve şişilk hissini azaltabilir kortizon içermediğinden belirgin yan etki oluşturmadan uzun süre kullanılabilir.

diigo Basur Kremleristumbleupon Basur Kremleridelicious Basur Kremleriblogger Basur Kremlerilivejournal Basur Kremleritumblr Basur Kremlerireddit Basur Kremlerifriendfeed Basur Kremlerishare 16 16 Basur Kremleri