Ücretsiz Basur Muayenesi Basur Tedavi Fiyatları

Anüs Estetiği Düzeltme Ameliyatı

Anüsün normalden farklı görünmesi kişiyi rahatsız edebilir.Özellikle dış hemoroid,polip (et beni), cilt kıvrımları gibi çıkıntıların olması ve daha önce geçirilmiş ameliyat(anüs ameliyatları veya epizyotomi vs) veya travmalara bağlı deformasyonlar kişide sıkıntı yapar.
Anüs yapısının bozulduğunda oluşan şikayetler:
-Dışkılama sonrası yeterince temizleyememe düşüncesi
-Makat bölgesinde kaşıntı olması
-Taharetlenme sırasında ele şişlik gelmesi
-Tuvalet sonrası memelerin arasının temizlenememesine bağlı olarak çamaşır kirlenmesi
-İç çamaşıra sürtünmeye bağlı özellikle sıcak mevsimlerde cilt tahrişi olması
-Yeterince havalanamama ve temizlenememeye bağlı kötü koku oluşması
-Makatta ıslaklık hissi
-Büyük memelerin otururken ezilmesine bağlı ağrı.
-Cinsel partnere karşı görsel kirlilik
Normalde işlevsel problem olmadığından hastalık olarak kabul edilmese de estetik olarak rahatsız eden bu durum ameliyatla düzeltilip anüs görünümü eski haline getirilerek kişinin rahatsızlıkları giderilir.Ameliyatta bölgesel uyuşturmayla gereksiz yapılar kesilerek çıkarılır,oluşan açıklık ya açık bırakılarak yada kısmen dikilerek kapatılmaktadır.
Ameliyat sonrası kişinin anüs yapısı normale döndürülmüş olur.

6 Comments

Add a Comment
 1. emre

  hocam istanbul yenikapıdan hastanenize kaç saatte ulaşılır
  Dr.Nizam KURTDERE
  Metro ile 15 dk

 2. Dilan

  Merhabalar hocam,

  Herhangi bir yanma yada icsel kanama yok ancak anus disinda iki adet meme var. Ve memelerden birinin uzerinde sihil/wart var. bulundugum bolgede doktorlarin anladigini dusunmuyorum. Goruntu olarak beno cok rahatsiz ediyoe, esimide oyle. Cozum bedir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  anlattıklarınız dış basur gibi duruyor.yinede muayene etmek lazım.makat hastalıkları uzmanı genel cerrahların çalıştığı proktoloji kliniklerine giderseniz sorununuz daha kolay çözülür.ama kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz basur mu yoksa başka birşeymi nedeni tam olarak belirler tedavinizi yapabiliriz

 3. caki

  Hemoroid olup olmadigini bilmiyorum ama analda genisleme var hemde buyuk biraz çatlak oldugunuda gordum hem catlagi duzeltip hemde analimi eski halline gelmesi icin ne kadar para ver zaman lazim aciklar misiniz bu beni cok rahasiz ediyor tuvalette diskilarken aci hosstmiyorum bunuda soyliyim
  Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  Vagene yapıldığı gibi anüsü daraltıcı bir ameliyat uygulanmaz.

 4. yaşar

  hocam ben de longo yöntemiyle ameliyat oldum 35 gün oldu ama dışarıda iki yanda memeler acı yok ama oldukça büyük duruyor doktorum tekrar ameliyat dedi bu estetik ameliyata mı girer bundada daralma rizikosu varmı.(Şu an tuvalatte zorlanıyorum kabız olmamak için lifli sebzeler ve sıvı çorba alıyorum hala ama posa çapı 1,5 cm yi geçmedi genelde 1cm.normal beslenmeye geçsem olurmu.)bu ameliyatın sizde maliyeti nedir ssk çalışanıyım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  dışardakiler rahatsız etmiyorsa estetik için yapılacak demektir

 5. earslan

  merhaba.32 yaşındayım. hamilelik ve doğum esnasında hemoroid oluştu. edindiğim bilgilere göre sanırım 4. derece. acı ve sancı vermesinin yanı sıra duyduğum psikolojik rahatsızlık çok fazla. ameliyattan sonra çok acı çekildiği söyleniyor. korkuyorum.sitenizde doğal ve ilaç tedavisinin kesin çözüm olmadığı yazıyor.ne yapacağımı bilemedim. ameliyat çok uzun süre dayanılmayacak kadar mı acı veriyor.hastanede kalma süresi ne kadar? ssk lıya ücreti nedir? lütfen bana bilgi verin. şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla Kaya
  bayanlarda 4.derece hemoroid pek olmaz bence daha farklı bir sorunla karşı karşıyasınız.kliniğimizde uyguladığımız tedavi sonrası hemen evinize dönebiliyorsunuz.tedavi ücreti herşey dahil 390 tl

 6. Pingback: Anüs Estetik Ameliyatı Anüs Estetiği | Hemoroid

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com