Ankara

Makat hastalıkları arasında en ciddi konuma sahip olan Hemoroid (Basur) tedavisi geçmişe göre özellikle daha pratik hale getirilmiştir. Bu konuda önemli bir yere sahip olan Medical Art sürekli geliştirme içerisinde bulunmaktadır. Uyguladığı yenilikçi hemoroid tedavi yöntemleri aynı zamanda ülkemizin her yerinde kolayca uygulanabilmesi için yeni klinikler açmaya devam ediyor. İstanbul’da bulunan 3 farklı kliniğe ek olarak şimdide Ankara Medical Art kliniği Kızılay’da hizmet vermeye başlamıştır.

Medical Art Ankara Hemoroid Tedavi Merkezi
Atatürk Bulvarı No:81/4 Kızılay ANKARA
0312 431 75 47

Doktor Adil ALTINSOY

Op. Dr. Adil ALTINSOY Yönetiminde
Daha önce Sincan Devlet Hastanesi’nden tanıdığınız genel cerrahi (proktoloji) uzmanı Adil ALTINSOY makat hastalıkları teşhis ve tedavisi için Medical Art Ankara kliniğinde görev yapmaya başlamıştır. Hemoroid dışında kıl dönmesi, anal fissür, ben tedavisi gibi hastalıkların tedavisi içinde uzmanımızdan yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Hemoroid Muayenesi
Bir çok hastalıkla benzerlik gösteren Basur (hemoroid) iç ve dış olmak üzere kadın erkek herkese görülebilir. Fakat bazen makat çatlağı ile karıştıırlmaktadır. Tam olarak hemoroid diyebilmek için mutlaka muayene gerekmektedir. Bazı durumlarda muayenesi anoskop ile yapılması gerekebilir. Medical Art tüm şubesinde olduğu gibi Ankara’dada ücretsiz hemoroid muayenesi imkanı sunmaktadır. Bunun için SSK, Bağkur gibi SGK güvenceniz olması gerekir.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi Şimdi Ankara’da
20 Yıla yaklaşan hizmetimiz ile özellikle hastaların kendini en özgür hissedeceği tedavi yöntemleri uyguluyoruz. Bunun için ameliyatsız tedavi diyebileceğimiz Lazer, RBL yada THD yöntemi ile sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede hemoroid tedaviniz gerçekleşmektedir. Narkoz yada hastanede yatma gereği olmayıp, hastamız bir süre dinlenip, evine işine, okuluna dönebilir. Ameliyatsız hemoroid tedavisinde en gelişmiş yöntem olan THD nasıl yapıldığını aşağıdaki Medical Art tarafından hazırlanan video’dan izleyebilirsiniz.

Op. Dr. Adil ALTINSOY Randevu
Medical Art tüm şubelerinde hastalarına kaliteli hizmet verebilmek için randevulu çalışmaktadır. Bunun için online yada telefon numaralarımızdan Op. Dr. Adil ALTINSOY yada diğer hekimlerimize randevu alabilirsiniz. Online Randevu almak için yandaki linke tıklayınız. http://www.medicalart.com.tr/online-randevu

 

1 Comment

Add a Comment
  1. ozgur

    Son yillarda cokca siklasti.4.degil nerdeyse 5.kategori oldu.wc ve beslenme duzensizligim var.operasyon sonrasi tekrarlama olasiligi ve ciddi diyet yapmam lazimmi.anestezi olmak istesem mumkunmu.tekrarlama olasiligi varsa tahminen kac yilda bir.yasim 38.tesekkurler.
    Op.Dr.Nizam KURTDERE
    Bütün tedavi yöntemlerinde tekrarlama riski var,bu birazda hastanın tavsiyelere uyup uymamasına bağlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com